16 kwietnia 2020

Windykacja faktur

Nasza oferta zawiera w szczególności usługę windykacji należności z faktur. Niezapłacone faktury są bardzo dużym problemem dla każdego przedsiębiorstwa i mogą doprowadzić do utraty płynności finansowej, a nawet jego upadku. Dlatego też usługi takie jak nasze są niezwykle potrzebne i warto z nich skorzystać, by Państwa firma zyskała stabilność w kwestii finansów.

Aż 71 % przedsiębiorstw skarży się na nieotrzymywanie płatności w terminie. Wystarczy 30 dni opóźnienia, by wiele z nich poczuło się zagrożone utratą płynności. Jak widać jest to więc problem powszechny oraz niezwykle poważny. Zwłaszcza, że często z płatnościami spóźniają się nie tylko nowi kontrahenci, ale też stali klienci firm. Jeśli tego typu problemy dotyczą również Państwa, zachęcamy do skontaktowania się z nami i skorzystania z naszych usług związanych z windykacją faktur, oczywiście na koszt dłużnika.

Proces windykacji rozpoczynamy od windykacji polubownej, wysyłając do kontrahenta list z wezwaniem do zwrotu należności. Następnie wykonywane są czynności prewencyjne wykorzystując wszystkie dozwolone prawem formy nacisku, jednocześnie starając się, by stosunki pomiędzy Klientem a Dłużnikiem nie uległy pogorszeniu. Jeśli nasze działania nie przyniosą oczekiwanych rezultatów, pomożemy Państwu w wszystkich formalnościach związanych z wejściem na drogę sądową oraz zabezpieczeniem należności, a co najważniejsze kredytujemy koszty zastępstw procesowych, których nasz Klient nie musi z góry ponosić. Zachęcamy do kontaktu z firmą i skorzystania z naszych usług windykacyjnych!