30 sierpnia 2016

O firmie

slide3Od ponad 11 lat z powodzeniem poprawiamy płynność finansową naszych Klientów zarządzając ich należnościami oraz zobowiązaniami. Nasz wykwalifikowany zespół służy Państwu fachową radą i pomocą. Specjalizujemy się w ogólnokrajowym obrocie wierzytelnościami, w szczególności terenową Windykacją Na Koszt Dłużnika, Restrukturyzacją, Wykupem wierzytelności oraz szeroko pojętym faktoringiem.

 

Posiadamy jednostki terenowe we wszystkich województwach, dzięki czemu jesteśmy w stanie przeprowadzić szybko i skutecznie prewencyjne działania windykacyjne na terenie CAŁEGO KRAJU, jak również w Republice Czeskiej oraz Słowacji.

 

Indywidualne podejście do każdej zleconej nam sprawy, niekonwencjonalne metody działania oraz stosowanie windykacji bezpośredniej pozwalają nam szczycić się wysoką skutecznością w odzyskiwaniu należności wynikających z obrotu gospodarczego. Pracujemy szybko i solidnie, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz zasadami etyki.

 

Należne nam wynagrodzenie, najczęściej w wysokości kilku %, naliczane jest po zrealizowaniu danego zlecenia, nie pobieramy przy tym żadnych dodatkowych opłat. Następnie naszym wynagrodzeniem obciążany jest Dłużnik, a Klient odzyskuje 100% należności.

 

Z naszych usług korzystają podmioty gospodarcze pragnące pozbyć się czasochłonnych i absorbujących czynności związanych z zarządzaniem należnościami lub zobowiązaniami, co znacząco poprawia płynność finansową, redukuje koszty oraz pozwala poświęcić się własnej działalności. Dzięki temu nasi Klienci zajmują się branżą, w której są specjalistami, a ich sprawami opiekują się nasi fachowcy, z zakresu finansów firm.