30 sierpnia 2016

O firmie

slide3Biuro Windykacji Bezpośredniej SENSO od ponad 11 lat z powodzeniem poprawia płynność finansową swoich Klientów, zarządzając ich należnościami oraz zobowiązaniami. Zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych pracowników, którzy służą Państwu fachową radą i pomocą w oparciu o wieloletnie doświadczenie w odzyskiwaniu należności. Swoją ofertę kierujemy do przedsiębiorców, którzy chcą zyskać finansową stabilność oraz pomoc w zarządzaniu należnościami, przy jednoczesnym zachowaniu dobrych relacji z dłużnikami. Dzięki nam odzyskują oni 100% długu, gdyż naszym wynagrodzeniem obciążany jest dłużnik.

Siedziba firmy znajduje się w Katowicach, ale swoją działalność prowadzimy na terenie całego kraju. Posiadamy jednostki terenowe we wszystkich województwach, dzięki czemu jesteśmy w stanie szybko i skutecznie przeprowadzić prewencyjne działania windykacyjne w całej Polsce, jak również w Republice Czeskiej oraz na Słowacji.

Firma ściągająca długi – szeroki zakres usług dla przedsiębiorstw!

Jesteśmy efektywną firmą ściągającą długi, która zapewnia kompleksowe usługi w zakresie windykacji. Nasza oferta jest szeroka, gdyż chcemy spełnić różnorodne potrzeby wszystkich naszych Klientów. Specjalizujemy się w ogólnokrajowym obrocie wierzytelnościami, w szczególności terenową windykacją na koszt dłużnika, ale wśród naszych usług znajduje się też monitoring należności, zabezpieczenie wierzytelności, restrukturyzacja firm czy wykup wierzytelności. Naszym celem jest zapewnienie firmom maksymalnego bezpieczeństwa finansowego. Dzięki uzupełniającej się ofercie jesteśmy dla wielu podmiotów partnerem pierwszego wyboru w zakresie zarządzania wierzytelnościami.

Dlaczego warto powierzyć nam finanse swojej firmy?

Zapewnienie swojemu przedsiębiorstwu płynności finansowej i odzyskanie wszystkich należności wymaga skorzystania z usług dobrej firmy windykacyjnej. Taką jest Biuro Windykacji Bezpośredniej SENSO! Cechuje nas indywidualne podejście do każdej zleconej nam sprawy oraz niekonwencjonalne metody działania. Stosowanie windykacji bezpośredniej pozwala nam szczycić się wysoką skutecznością w odzyskiwaniu należności wynikających z obrotu gospodarczego. Pracujemy szybko i solidnie, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz zasadami etyki.

Należne nam wynagrodzenie, najczęściej w wysokości kilku %, naliczane jest po zrealizowaniu zlecenia, nie pobieramy przy tym żadnych dodatkowych opłat. Następnie obciążany jest nim Dłużnik.

Z usług naszej firmy windykacyjnej korzystają podmioty gospodarcze pragnące pozbyć się czasochłonnych i absorbujących czynności, związanych z zarządzaniem należnościami lub zobowiązaniami, co znacząco poprawia płynność finansową, redukuje koszty oraz pozwala poświęcić się własnej działalności. Dzięki temu nasi Klienci zajmują się branżą, w której są specjalistami, a ich sprawami opiekują się nasi fachowcy z zakresu finansów firm.

Zapraszamy do nawiązania współpracy z Biurem Windykacji Bezpośredniej SENSO!