30 sierpnia 2016

Windykacja na koszt dłużnika

slide3W naszej ofercie znajdą Państwo windykację na koszt dłużnika, dla wierzytelności powstałych po dniu 27 kwietnia 2013. Dzięki tej usłudze  Dłużnik obciążony zostaje naszym wynagrodzeniem, a nasi Klienci odzyskują 100% należności. Nie należy zbyt długo zwlekać z działaniami mającymi na celu odzyskanie długu. Czas działa niestety na niekorzyść wierzyciela. Dłużnik może przecież zaciągnąć w międzyczasie nowe zobowiązania bądź upłynnić swój majątek. Warto więc od razu zwrócić się o pomoc do specjalistów od windykacji. Firma Biuro Windykacji Bezpośredniej SENSO szybko i skutecznie odzyska dla Państwa każdy dług! jeżeli tylko decyzja o przekazaniu go do windykacji, została podjęta bez zbędnej zwłoki.

W pierwszej kolejności odzyskujemy należność główną, przekazaną do windykacji, a następnie bez pobierania dodatkowego wynagrodzenia dochodzimy od Dłużnika poniesionych przez Klienta kosztów windykacji.  Mamy nadzieję, że oferowana przez nas usługa windykacji bezkosztowej pozwoli szybko podejmować decyzję o odzyskaniu wierzytelności, co znacznie poprawi płynność finansową Państwa firmy.

Windykacja bezkosztowa – zalety

Oczywistą zaletą windykacji bezkosztowej jest to, że wierzyciel nie ponosi z jej tytułu w efekcie końcowym żadnych kosztów. Odzyskują Państwo całą należność, a nasze honorarium pokrywa dłużnik. Jednakże korzystanie z naszych usług niesie o wiele więcej korzyści. Zamrożony kapitał może skutecznie blokować rozwój firmy, a nagromadzenie niezapłaconych faktur doprowadzić nawet do jej upadku. Dlatego tak ważne jest szybkie odzyskanie wszystkich należności, co daje możliwość prowadzenia dalszej działalności bez przeszkód. Zachęcamy więc do skorzystania z naszych usług windykacji na koszt dłużnika, by szybko i skutecznie odzyskać dług i zająć się innymi ważnymi sprawami związanymi z działalnością firmy. W naszej ofercie znajdą Państwo również usługę windykacji faktur oraz kompleksową pomoc podczas postępowania windykacyjnego przed sądem.

Szczegółowych informacji dotyczących naszej oferty windykacji na koszt dłużnika udzielą Państwu nasi specjaliści do spraw finansowych. Zapraszamy do kontaktu z Biurem Windykacji Bezpośredniej SENSO!