8 października 2020

Odzyskiwanie należności – usługi dla firm

Opóźnione płatności są bez wątpienia nieuniknionym elementem prowadzenia własnej firmy. Z tego względu wielu przedsiębiorców wielokrotnie staje przed koniecznością rozwiązania problemów z tym związanych. To właśnie do nich skierowana jest nasza oferta odzyskiwania należności. Dzięki naszej pomocy nie będą musieli samodzielnie ścigać swoich dłużników, niezależnie od tego, gdzie się oni znajdują i jak duże jest ich zadłużenie.

 

Jak przebiega odzyskiwanie długów w naszej firmie?

Biuro Windykacji Bezpośredniej SENSO w profesjonalny sposób będzie zarządzać wierzytelnościami Państwa firmy. Do odzyskiwania należności wykorzystujemy wszystkie dostępne, najbardziej efektywne narzędzia do odzyskiwania wierzytelności dla podmiotów gospodarczych. Mając na względzie dobro Państwa biznesu i zdając sobie sprawę, jak ważna jest reputacja firmy oraz jej stosunki z kontrahentami, staramy się sięgać po bardziej radykalne środki dopiero po wykorzystaniu wszystkich innych możliwości. Nasza działalność opiera się na windykacji na koszt dłużnika, dlatego też Państwo jako Klienci nie poniosą z tego tytułu żadnych kosztów i odzyskają 100% należności.

 

Oferowane przez nas formy windykacji należności

Nasza oferta obejmuje różne formy windykacji należności powstałych pomiędzy podmiotami gospodarczymi. Działamy w różnych sektorach, pomagając firmom małym oraz średnim, a także korporacjom czy spółkom akcyjnym. Przekazując nam do odzyskania wierzytelności, zapewnimy kompleksową pomoc obejmującą wszystkie dostępne metody prowadzące do jej spłaty.

Oferujemy:

Zachęcamy do podjęcia współpracy z naszą firmą! Oprócz pomocy w odzyskiwaniu należności, oferujemy też pełną obsługę płatności i stały monitoring należności.