30 sierpnia 2016

Windykacja sądowa

slide3Windykacja sądowa przeprowadzana jest w momencie, gdy zawiodą polubowne sposoby odzyskiwania wierzytelności. Współpracując z najlepszymi kancelariami prawnymi, gwarantujemy naszym Klientom pełną obsługę prawną na najwyższym poziomie oraz najniższe na rynku koszty sądowe, a co najważniejsze kredytujemy koszty zastępstw procesowych, dzięki czemu Klienci nie muszą ich ponosić. Współpracujący z nami prawnicy zajmą się wszystkimi sprawami związanymi z windykacją należności na drodze sądowej. Począwszy od przygotowania i złożenia w sądzie odpowiednich dokumentów, aż po reprezentowanie Klienta przed sądem. Natomiast podczas trwania procesu sądowego nieprzerwanie pozostałe trwają windykacyjne działania poza sądowe.

Celem postępowania sądowego jest uzyskanie wyroku lub nakazu zapłaty, który będzie podstawą do postępowania zabezpieczającego, a następnie windykacji egzekucyjnej.

Dlaczego warto skorzystać z windykacji sądowej?

Rozpoznanie majątku Dłużnika jest bardzo ważne, aby szybko i skutecznie zabezpieczyć sądzoną wierzytelność. Dlatego też nasza firma podejmuje szereg działań z tym związanych, w niektórych przypadkach korzystając nawet z pomocy detektywa. Podczas trwania windykacji polubownej, a następnie procesu sądowego ustalamy majątek Dłużnika, zabezpieczając przy tym nasze należności, co w znacznym stopniu zwiększa szanse na skuteczne odzyskanie wierzytelności.

Gwarantujemy:

  • pomoc wyspecjalizowanych w tej dziedzinie prawników, posiadających wieloletnie doświadczenie w windykacji sądowej,
  • możliwość szybkiego odzyskania należności od dłużników, którzy nie zareagowali na wcześniej prowadzone polubowne działania windykacyjne,
  • pomoc specjalistów zajmujących się egzekucją komorniczą, współpracujących z komornikami na terenie całego kraju,
  • szybkość i wysoką skuteczność działań.

Zapraszamy do nawiązania współpracy z firmą Biuro Windykacji Bezpośredniej SENSO! Chętnie udzielimy wszelkich potrzebnych informacji podczas kontaktu telefonicznego lub mailowego.