30 sierpnia 2016

Windykacja Bezpośrednia

slide3Podstawą prawidłowo przeprowadzonej windykacji jest windykacja bezpośrednia. Windykacja bezpośrednia to uzyskanie możliwie największej ilości informacji o Dłużniku z jego otoczenia. Dzięki windykatorom terenowym, których posiadamy w każdym województwie oraz indywidualnego podejścia do każdej zleconej nam sprawy, szybko, skutecznie i bezkosztowo odzyskujemy wierzytelności w Całym Kraju.

 

Ustalone wynagrodzenie za windykację (zazwyczaj jest to kilka procent) pobierane jest tylko i wyłącznie od skutecznie odzyskanych kwot. W związku z tym, iż wynagradzani jesteśmy od wyniku naszej pracy windykacyjnej, zależy nam na maksymalnym skróceniu czasu jej trwania (średni czas prowadzonych spraw wynosi 5 tygodni).

 

Windykacja przeprowadzana jest w miejscu prowadzenia działalności Dłużnika lub też miejscu zamieszkania, z wykorzystaniem wszelkich prawem dozwolonych metod nacisku na Dłużnika i siły persfazji. Działania prewencyjne pozwalają nam dostrzec prawdziwą sytuację Dłużnika, ustalić jego stan majątkowy, dobrać odpowiednie narzędzia windykacyjne oraz w przypadku konieczności zabezpieczyć dochodzone należności.

 

Niekonwencjonalne metody działania pozwalają nam odzyskiwać pełne kwoty wierzytelności w bardzo krótkim czasie oraz na etapie przedsądowym, co szczególnie wyróżnia nas spośród konkurencji.

 

Aby przekonać się, iż warto z nami współpracować – wypróbuj naszą usługę Bezpośredniej Windykacji Na Koszt Dłużnika.

Zapraszamy do współpracy.