30 sierpnia 2016

Windykacja bezpośrednia

slide3Podstawą prawidłowo przeprowadzonej windykacji jest windykacja bezpośrednia. Windykacja bezpośrednia to uzyskanie możliwie największej ilości informacji o Dłużniku. Dzięki windykatorom terenowym, zlokalizowanych w największych województwach oraz indywidualnego podejścia do każdej zlecojej nam sprawy, szybko, skutecznie i bezkosztowo odzyskujemy wierzytelności w Całym Kraju.

 

Ustalone wynagrodzenie za windykację (zazwyczaj jest to kilka procent) pobierane jest tylko i wyłącznie od skutecznie odzyskanych kwot. W związku z tym, iż wynagradzani jesteśmy od wyniku naszej pracy widykacyjnej, zależy nam na maksymalnym skróceniu czasu jej trwania (średni czas prowadzonych spraw wynosi 5 tygodni).

 

Windykacja przeprowadzana jest w miejscu prowadzenia działalnosci Dłużnika lub też miejscu zamieszkania, z wykorzystaniem wszelkich prawem dozwolonych metod nacisku na Dłużnika. Działania prewencyjne pozwalają nam dostrzec prawdziwą sytuację Dłużnika, ustalić jego stan majątkowy, dobrać odpowiednia narzędzia windykacyjne oraz w przypadku konieczności zabezpieczyć dochodzone należności.

 

Niekonwencjonalne metody działania pozwalają nam odzyskiwać pełne kwoty wierzytelności w bardzo krótkim czasie oraz na etapie przedsądowym, co szczególnie wyróżnia nas spośród konkurencji.

 

Aby przekonać się, iż warto z nami współpracować – sprawdź nasz CENNIK korzystając z opcji „Wyceń Wierzytelność”! Zapraszamy do skorzystania z usług naszej windykacji.